Окт 08

Regus — зручна оренда офісу

Новости Комментарии к записи Regus — зручна оренда офісу отключены

Regus — зручна оренда офісу

Потреба у приміщенні для проведення своєї діяльности може виникнути і у фізичних, і у юридичних осіб. В таких випадках дуже доречною і актуальною є оренда офісу. Сучасний ринок нерухомості пропонує найрізніші варіанти щодо цієї послуги, тож є з чого обирати.

В пошуках офісу для оренди можна керуватися рядом критеріїв. Розмір та розташування приміщення, строк та умови договору, вартість послуги – ось найголовніші з них. Комусь по кишені офіс в роскішному бізнес-центрі чи елітному районі, а для когось важливою умовою при вирішенні питання з квадратними метрами залишається економія. Для обмеженого бюджету підійде невелике за розмірами приміщення або його оренда тількі по мірі необхідности.

Зараз існує така послуга, як погодинна оренда офіса Regus або оренда офіса на день. Тобто можна запозичити обладнане всім необхідним приміщення на незначний проміжок часу та віришити свої робочі питання. Така альтернатива традиційній оренді в багатьох випадках дуже вигідна. Можна короткостроково винайняти офіс, щоб справити враження на партнерів чи клієнтів під час особистої зустрічі. Або провести конференцію, презентацію. Врешті решт просто зібрати працівників всього штату фірми. Варіантів вдосталь.

В пошуках приміщення можна зіткнутися з таким поняттям як суборенда. Це нерухомість, яка пропонується безпосередньо не власниками, а орендарями, яким вона тимчасово не потрібна чи діяльність яких переживає складні часи. Серед таких варіантів можна натрапити ні сучасне зручне робоче місце для малого або середнього бізнесу. Треба лише аналізувати вартість, яка пропонується за угодою суборенди. Адже дуже часто основний орендар бажає не тільки покрити свої власні витрати, а ще й вийти в плюс.

Що стосується вартості оренди, то вона буває різною і залежить від багатьох факторів. Окрім самого приміщення орендарю можуть пропонуватися додаткові послуги, які збільшують ціну за угодою. Серед них – охорона, система відеоспостереження, користування певним обладнанням, місце на стоянці, інтернет та інше. Плата за комунальні послуги також може бути включеною в договір оренди.

Щоб вдало винайняти офіс, варто також враховувати спеціфіку своєї діяльності. Можливо треба, щоб приміщення було розташовано неподалік від якоїсь конкретної адреси, наприклад, місцезнахождення партнера або постачальника. Якщо мова йде про роботу з клієнтами, то важливе значення відіграє зручне транспортне сполучення з іншими районами міста. Інколи раціональніше орендувати нерухомість за містом, куди доїхати легше ніж вистоювати в заторах на шляху до офісу в якомусь респектабельному бізнес-центрі. Кожен має можливість обрати для себе вигідний за всіма критеріями варіант.

Нет похожих меток.

Comments are closed.